Biżuteria stroje kąpielowe

Najmodniejsze stroje kąpielowe

Jakie są najmodniejsze stroje w tym sezonie? U nas dowiesz się więcej na ten temat!

Rok 2015 to wiele nowego w dziedzinie strojów kąpielowych. Coraz częściej kobiety wracają do jednoczęściowych strojów kąpielowych, ale mimo wszystko znacznie odkrytych. Taki strój, który zyskuje największą popularność jest widoczny na zdjęciu poniżej. W takie upały jest to świetna alternatywa dla bikini, ponieważ z jednej strony jest to wciąż strój jednoczęściowy, a z drugiej bardzo odkryty. Trzeba tylko liczyć się z tym, że opalenizna będzie dość wybiórcza. Dlatego jeśli zależy wam na równej opaleniźnie, to lepiej jest wybrać tradycyjne bikini. Choć w sklepach można znaleźć swoje dwuczęściowe w bardzo podobny fasonie.

Tanie stroje kąpielowe w sieciówkach

Bardzo popularny jest kolor czarny, dlatego odchodzi się już od kolorowych strojów kąpielowych w odcieniach rażących oczy. Oczywiście „odchodzi się” nie oznacza, że nie pojawiają się takie w sklepach czy na plażach, bo oczywiście to nie jest prawdą. Ale jeśli chcesz ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w świecie mody, to dzięki temu wpisowi będzie to możliwe.

Jeśli chodzi o dodatki do strojów, to raczej nie ma zbyt istotnych zmian w tej kwestii i wszystkie te, które nabyłaś w zeszłym roku wciąż będą się nadawały. Oczywiście do stroju kąpielowego zakładaj tylko i wyłącznie sandałki.