Biżuteria Sukienki

Inspiracje sukienek letnich na wesele

Wybierasz się na wesele latem i nie wiesz jaką sukienkę założyć? Latem przyjęło się, że nie zakłada się na wesele ciemnych sukienek, ponieważ źle to harmonizuje z pogodą, która jest za oknem.

Sukienki na wesele latem

Dlatego sukienki w kolorach pastelowych będą najlepszym wyborem. Oczywiście kolor biały odpada ze względu na panną młodą. Sukienki umieszczone na zdjęciu poniżej będą idealnie nadawały się na wesele w okresie letnim. Są to zarówno eleganckie jak i letnie propozycje. Ponadto należy wziąć pod uwagę fakt, że latem temperatury bywają wysokie i sukienka nie może wam utrudniać funkcjonowania w takiej pogodzie na weselu, na którym się tańczy i spożywa alkohol, co nie pomaga trwać w takim upale. Mimo wszystko należy mieć jakąś narzutkę jasną do takiej sukienki, ponieważ pogoda bywa zmienna, a wieczorem często robi się już zimno.

W tym okresie w sklepach jest mnóstwo sukienek i na pewno znajdziesz taką, która przypadnie ci do gustu i idealnie będzie pasowała do ciebie na weselu. Pamiętaj, że do takich sukienek można zakładać jedynie jasne buty.